1 %

Bastak

BİZE ULAŞIN

NEDEN BASTAK

BASTAK her yıl dünyadaki gelişmeleri takip etmek ve kendi yeniliklerini tanıtmak için yerli ve yabancı fuarlarda katılımcı ve ziyaretçi olarak yerini almaktadır.Firmamız 2003 yılında Dış Ticaret Birimini kurarak hedeflerini büyütmüş, ihracat yapmaya başlamıştır. Firmamız gelişen ve globalleşen Dünya pazarında var olabilmenin tek yolunun standart ve yüksek kaliteli ürünler üretmek olduğunun farkındadır. Bu nedenle AR-GE çalışmalarına büyük önem vermektedir.

Firmamız teknik ve bilimsel düzeyde çalışan uzman personelleriyle siz değerli müşterilerimize UN KATKI MADDELERİ, UN VE YEM KALİTE KONTROL CİHAZLARI, LABORATUAR KİMYASAL, CAM VE SARF MALZEMELERİ konularında en üst seviyede hizmet vermeye devam etmekten memnuniyet duymaktadır.

Firmamızda üretilen cihazların Sanayi Bakanlığından onaylı KAPASİTE RAPORU, TSE yeterlilik belgesi, Avrupa menşeili ISO BELGESİ ve CE SERTİFİKALARI, KULLANIM KİTAPCIKLARI ve GARANTİ BELGELERİ mevcuttur. Firmamızda üretilen un katkı maddelerinin Sanayi Bakanlığından onaylı KAPASİTE RAPORU, GIDA SİCİL BELGESİ, ÜRETİM İZİN BELGELERİ ve SAĞLIK, SERTİFİKALARI, KULLANIM RECETELERİ mevcuttur.